Home Historia artykułów Letni Obóz Aikido - Pszczew

Letni Obóz Aikido - Pszczew

LETNI  OBÓZ  AIKIDO ,  OYAMA  KARATE  i  MUAY THAI - PSZCZEW  2007’

 

Termin:  03.07 /wt./ – 13.07.2007r. /pt/  ( 11 dni )

 

Miejsce:      Ośrodek Wypoczynkowy „JEZIORAK” w Pszczewie.

Zakwaterowanie i noclegi:   Komfortowe sześcioosobowe domki typu  „BRDA” o wysokim standardzie - 2 pokoje na piętrze , jeden na parterze, taras, we wszystkich domkach nowe łazienki i kuchnie (w pełni wyposażone), radio, telewizor.

Wyżywienie:    Całodzienne - 3  posiłki dziennie począwszy od kolacji 03.07 (wtorek) do obiadu 13.07 (piątek).

 

Kadra - kwalifikowani  instruktorzy  i  wychowawcy:

Rafał Majda – 3 dan (Oyama i Muay Thai) – Kierownik, instruktor, wychowawca, Wojciech Głogowski – 2 dan (Aikido) – Kierownik, instruktor, wychowawca, Izabella Głogowska – nauczyciel, wychowawca oraz  Marcin Nowosielski – 2 dan,  Sebastian Mielcarek – 2 dan, Grzegorz Trzeciak – 2 dan,  Iweta Czech – 1 dan  oraz inni instruktorzy i wychowawcy

a także  lekarz/pielęgniarka,  ratownik.

UWAGA!  KONTAKT TELEFONICZNY PRZEZ CAŁY CZAS  POD  NUMERAMI  TELEFONÓW ORGANIZATORÓW:

Rafał Majda -  0602-186-770 ; Wojciech Głogowski – 0602-336-314

 

Przejazd:   Istnieją dwie możliwości dojazdu na obóz:

1.  Wynajętym autokarem lub busem przez Organizatora (dotyczy jeleniogórzan,) – koszt dodatkowy 130 zł. za osobę przy minimum 20 chętnych! (Uczestnicy z Wrocławia o zorganizowany wyjazd pytają u swoich instruktorów).

Wyjazd spod Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze (ul. Teatralna) o godzinie 13.00 dnia 03.07 /wtorek/ - zbiórka o 12.30 !

Powrót do Jeleniej Góry w piątek – 13.07.07r. Wyjazd autokaru z ośrodka po obiedzie i zdaniu domków ok. godz. 14.00 - 14.30. W Jeleniej Górze około 18.00 - 19.00 ( odbiór dzieci z ulicy Teatralnej ).

2.  We własnym zakresie – z Jeleniej Góry i Wrocławia do Pszczewa jest około 250 km. Jadący samochodami kierują się trasą

na Zieloną Górę dojeżdżając do  Międzyrzecza ( przed Gorz. Wlkp.).W  Międzyrzeczu  należy  skręcić na Pszczew - ok.15 km.

Na  miejsce  trzeba dotrzeć: 03.07/wtorek/ w godzinach 16.00 – 18.00. Opuszczenie domków po obiedzie w piątek – 13.07

- po zdaniu i rozliczeniu ich w recepcji.

Baza:        Komfortowe  domki  j.w., jezioro z  I klasą czystości wody ( jedno  z  najczystszych  w  Polsce ) , własna plaża , dookoła Pszczewski Park Krajobrazowy, boiska, sklep, żaglówki, łódki, kajaki, rowery wodne, miejsce na ogniska. w pobliżu kort, kawiarnia, , dyskoteka, ośrodek konny,

Program:  Obóz ma charakter szkoleniowo-wypoczynkowy. Treningi 2 – 3 razy dziennie, zajęcia w terenie i w sali gimnastycznej/mata/ . Treningi odbywać się będą w grupach  według poziomu zaawansowania i wieku uczestników.

Dla kandydatów„Oyama” do egzaminu mistrzowskiego w 11/07r. realizowany będzie program szkoleniowy do stopnia 4 dan!

W  programie treningów Aikido wymagania egzaminacyjne, m.in. Jo, Boken i Tanto (należy zabrać ze sobą).

Z zakresu technik Muay Thai nacisk kładziony będzie na techniki uderzeń łokciami (SOK) i kolanami (KAO) oraz PAM (klincz).

Oprócz tego gry, zabawy, wycieczki kajakami i rowerami wodnym, wycieczki krajoznawcze, wyjazd do Aquaparku „Słowianka”

w Gorzowie Wlkp oraz inne wycieczki fakultatywne. Dla młodzieży i dorosłych możliwość zorganizowania jazdy Qadami i zabawy w Paintball - koszt dodatkowy.

 

Koszt obozu jest taki sam jak w roku ubiegłym i wynosi:

 

1.   890 zł.płatne w trzech ratach  ( w tym m.in. opieka pedagogiczna, pobyt, wyżywienie, szkolenie, ubezpieczenie i opłaty klimatyczne ) – do ceny należy ewentualnie doliczyć koszty przejazdu autokarem/busem w kwocie 130 zł.

2.  Istnieje możliwość tańszego wyjazdu - jest to forma noclegu na własnej karimacie lub materacu - należy zabrać

własny śpiwór i „jaśka” /dotyczy młodzieży i osób starszych/ – koszt tej formy to:  790 zł.

 

UWAGA! Stosuje się 10% zniżkę rodzinną  dla członków najbliższej rodziny oraz osób towarzyszących. Zapraszamy osoby nie związane z treningami do uczestnictwa w obozie !

(należy pomniejszyć koszt obozu o 10%)

 

Zapisy:         Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę , będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości:  290zł + ew. 60 zł  zaliczki za

przejazd autokarem/busem (dla zainteresowanych) - na konto podane przez instruktora prowadzącego lub gotówką na

ręce instruktora – do 05.04.2007r.  Na tej podstawie chętna osoba  zostaje wpisana na listę uczestników  i automatycznie

ma zarezerwowane miejsce. Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu, którą należy dokładnie wypełnić a następnie zwrócić najpóĽniej do 20.05.2007r.

Kolejne raty należy wpłacić do: II ratę w kwocie: 300 zł  lub 250 zł (karimata) + 70 zł ew. przejazd - do 05.05.2007 r. 

                                                   III ratę w kwocie : 300 zł. / 250 zł – do 05.06.2007r.

UWAGA!!!   Prosimy potraktować wszystkie wyżej wymienione terminy jako ostateczne! Liczba miejsc jest ściśle określona – ponieważ na obóz jadą uczestnicy z 4 klubów (Jelenia Góra i Wrocław) decyduje kolejność zgłoszeń !

 

Osoby starające się o dofinansowanie  z  zakładu  pracy  otrzymają  odpowiednie  zaświadczenia -rachunki 

po wpłaceniu  I raty i zwróceniu karty uczestnika.

 

                                                 SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !