Home Historia artykułów 2010.12.04 Informacja

2010.12.04 Informacja

Szanowni Państwo,

Ze względu na obecne warunki pogodowe istnieje możliwość, że część osób zgłoszonych jako uczestnicy I Krajowego Stażu Technicznego rozważa rezygnację z przyjazdu. W przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji prosimy o jak najszybsze powiadomienie Pani Barbary Chrabąszczewskiej ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), nie dalej niż do 1 grudnia do godz. 20:00., aby dla osób rezygnujących nie zostały niepotrzebnie zamówione obiady.

Dla usprawnienia rejestracji 4 grudnia prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 15 zł na obiad i możliwie wczesne przybycie na miejsce stażu. Rejestracja będzie możliwa już od godz. 8:45. Zgłoszono ponad 260 uczestników.

 

Szczegółowe dane na temat dojazdu i możliwego zakwaterowania oraz inne informacje organizacyjne znajdą Państwo na stronie www.aikido.info.pl, w dziale "Aktualności".

Dziękujemy za wzięcie pod uwagę powyższych informacji.

 

 

Z poważaniem,

Ewa Józefowicz

_______________________

Polska Federacja Aikido

S E K R E T A R I A T

tel.: 0-22 621 63 74

kom.: 781 020 931

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.