Home Historia artykułów 2011.06.04 I Krajowy Staż techniczny - program

2011.06.04 I Krajowy Staż techniczny - program

Uprzejmie informujemy, że I Krajowy Staż Techniczny PFA odbędzie się w sobotę 4 czerwca br. we Włocławku. KST będzie się odbywał według programu przygotowanego na pierwotny termin grudniowy.

Staż odbędzie się we Włocławku, w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Wiejskiej 29, na osiedlu Południe. Z dworca PKP i PKS wystarczy przejść tunelem w stronę osiedla Południe, by znaleźć się na ul. Wiejskiej. Przejście od dworca do szkoły zajmuje 5-8 minut.

Obiad w przerwie KST kosztuje 15 zł i będzie podany w stołówce szkoły, w której odbędzie się staż (menu: barszcz, 2 dania mięsne do wyboru, surówki, kompot).

 

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestników z każdego klubu   na formularzu online (link do formularza zgłoszeniowego będzie dostępny za kilka dni w biurze online). Uczestników stażu z każdego klubu PFA należy zgłosić do 05 Maja 2011.

W przypadku wątpliwości  prosimy o kontakt z sekretariatem a w przypadku problemów z formularzem z webmasterem PFA Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 {mosimage}