Home Historia artykułów 2011.07.07-18 SOTO Zaproszenie na obóz

2011.07.07-18 SOTO Zaproszenie na obóz

Witam serdecznie,
Pragnę zaprosić na organizowane latem 2011 roku przez SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe obozy przygodowe i obozy sztuk walki:

1. Pierwszy, to Letni Obóz Przygodowy (7-18 lipca) - skierowany do najmłodszych uczestników, podczas którego nasi podopieczni będą odkrywali kulturę Dalekiego Wschodu poprzez różnorodne treningi i zajęcia sportowe (Aikido, Judo, kąpiele w jeziorze, kajaki), plastyczne i edukacyjne (naukę origami, naukę podstaw kaligrafii i języka japońskiego), konkursy, gry i zabawy.

Letni Obóz Przygodowy SOTO 2011 - Bęsia

2. Drugi, to Letni Obóz Aikido i Ken-Jutsu (18-31 lipca) - skierowany do młodzieży i dorosłych. Jest to obóz treningowy prowadzony przez sensei'a Tomasza Sowińskiego 5 Dan Aikido (Shidoin Polskiej Federacji Aikido), podczas którego nie zabraknie szczegółów technik podstawowych, dynamiki treningu zaawansowanego oraz solidnej pracy nad duchem i ciałem, które właściwie pokierowane, w odpowiednim połączeniu są największą siłą każdego człowieka dążącego do odniesienia sukcesu w każdej dziedzinie.

Letni Obóz Aikido SOTO 2011 - Bęsia

Podczas obydwu obozów uczestnicy z pewnością wypoczną od codzienności. W bardzo aktywny i atrakcyjny sposób, zdobędą wiele unikalnych umiejętności oraz spędzą czas w miłej, domowej atmosferze.

Nie może Cię tu zabraknąć.

Koniecznie zgłoś się lub przekaż tę wiadomość w swoim środowisku. Być może jest jeszcze ktoś, dla kogo ta propozycja będzie "strzałem w dziesiątkę".

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszenia znajdziesz na stronie:
http://soto.waw.pl/soto-obozy

Do pobrania plik A4 z informacją szczegółową dotyczącą obozów SOTO:
http://soto.waw.pl/soto-obozy/dokumenty/info_loa_2011.pdf


Serdecznie zapraszam i do zobaczenia na macie,

Tomasz Sowiński 5 Dan Aikido Aikikai
SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe
ul. Karolkowa 28, 01-207 Warszawa
tel.: +48 533 450 600, +48 502 506 933
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://soto.waw.pl